yazilimlar

Quick Shop 2.5 Mağaza Satış Otomasyon Sistemi

 Quick Shop 2.5 (Hızlı Satış) Barkodlu Mağaza Satış / Otomasyon Sistemi yazılımıdır. Quick Shop 2.5 işletmenizdeki tüm işlemlerinizi geniş kapsamlı, ayrıntılı ve çok hızlı yapmanız için tasarlanmıştır.

Quick Shop 2.5 yazılımı alış, satış, stok, cari hesap, kasa, fatura, sipariş, barkodlu takip, çek takibi, banka işlemleri, masraflar, sayım ve kampanyalar gibi işletmenizin takip, uygulama ve kontrol ihtiyaçlarını çok hızlı ve detaylı olarak yapar.

Klima Santrali Seçim Sistemi

 En uygun klima santrali seçimini sağlamak amacı ile en yeni teknolojiler kullanılarak yazılmıştır. Tamamıyla internet üzerinden web servislerine bağlanarak çalışmaktadır. Smart Client / SOA yapısı kullanılarak geliştirilmiştir. Yazılım üzerinde bir güncelleme yapıldığında yazılım bunu otomatik olarak algılamakta ve internetten indirerek kurulumunu yapmaktadır. Santral çizimleri vektöreldir ve çizimler Autocad ortamına aktarılabilmektedir. Tüm santralin maliyeti detaylar belirtilerek hesaplanabilmekte ve santral bazlı olarak teklif raporu oluşturulabilmektedir.

Klima Santrali Seçim Sistemi BackOffice

Klima santrali seçim sisteminin çalışması için gerekli verilerin hazırlanmasında kullanılır. Santral üretiminde kullanılan tüm malzemeler (Fanlar, motorlar, filtreler, bataryalar, saclar vs.) burada tanımlanır ve bu tanımlar santral seçimi ve santral üretimi esnasında kullanılır.

Klima Santrali Seçim Sistemi BackOffice - Web

 BackOffice uygulamasının web tarayıcılarda çalışabilen versiyonudur. HUGO kullanılarak geliştirilmiştir.

Uygulama tanıtım sayfasına gitmek için lütfenburaya tıklayınız.

Uygulamanın özelliklerini anlatan dökümanı indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Klima Santrali Seçim Sistemi Drawing Exporter

 Klima santrali üretimi esnasında kullanılan bir yazılımdır. Santral modüllerinde kullanılan panel boyutlarını hesaplar ve bu boyutları Microsoft Excel formatında dışarı aktarır. Bu boyutlara göre üretim yapılır.

Uygulama tanıtım sayfasına gitmek için lütfenburaya tıklayınız.

Uygulamanın özelliklerini anlatan dökümanı indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Uygulama yükleme sayfasına yönlenmek için lütfen buraya tıklayın.

Klima Santrali Seçim Sistemi Server

 Klima santrali seçiminde kullanılan sunucu yazılımıdır. Hem seçim sistemi hem de backoffice bu sunucu yazılımına bağlanarak çalışmaktadır. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden sunucuya bağlanılabilir. HUGOkullanılarak geliştirilmiştir.

Uygulama tanıtım sayfasına gitmek için lütfenburaya tıklayınız.

İletişim
Halkalı Merkez Mah. Sardunya Sok. No:12/1 Küçükçekmece/İst
Tel     : 0212 659 20 29
GSM   : 0532 495 63 61
Mail    : info@akademishop.com
SOSYAL MEDYADA BİZE ULAŞIN